Fashionbet Kredi Kartı

Fashionbet Kredi Kartı

Fashionbet kredi kartı kullanımına müsaade ediyor. Hatta sadece kredi kartı değil para yatırma kısmında birçok seçenekten yararlanabiliyorsunuz. Bu konudaki seçimlerinize de engel olunmuyor. Nasıl para yatırma yapmak istiyorsanız o şekilde yapıyorsunuz. Bu sırada kullandığınız bankayı da kendiniz seçiyorsunuz. Yalnız bilinmesi gereken nokta, para yatırma kısmında belirli limitlerin bulunduğu. Yani para yatırmaya kalktığınızda verilen limtilere uygun işlem yapmanız gerekiyor. Alt limtiler değişiklik gösterebiliyor fakat sonuç olarak alt limit aşağısında bir para yatırma yapamadığınız gibi üst limit yukarısında da para yatıramıyorsunuz. Bu konuda koyulan tek sınır da bu. Zaten bu sınır da günlük olarak yenilenen bir sistem üzerine kurulu. Sürekli olarak kendini sıfırlıyor. Yani bu durumda dilerseniz diğer gün aynı işlemi tekrarlama, kalan parayı da yatırma şansına sahip olabiliyorsunuz. 

Fashionbet Güvenlik

Fashionbet güvenlik kısmında da kart bilgilerinizi koruma altında tutuyor. Hesabınız da aynı şekilde bir tek sizin görebileceğiniz ve işlem yapabileceğiniz şekilde bekletiliyor. Yani kolay kolay bu konu hakkında bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Canlı bahis ve canlı vasino sitelerinden güvenilirlikte onay almış sitelerden biri olan Fashionbet, site içerisinde de bunu size hissettiriyor. Rahat bir şekilde üyelik sağladıktan sonra içeriklere de güvenle ulaşabiliyorsunuz. Sistem sizin kişisel bilgilerinizi de kullandığınız kartların bilgilerini de bir başka şahısla paylaşmıyor. Böyle bir durum söz konusu değil. Hatta oyunlar içerisinde para kullanımı için bile gerekli olan tek şey sizin izniniz oluyor. 

Fashionbet Kredi Kartı ve Para Kullanımı

Fashionbet para kullanımı ile ilgili konularda kullanıcılarına her anlamda yol gösterici oluyor. Yani herhangi bir işlemi nasıl yapacağınızı bilemediğiniz durumlarda yardım alabiliyorsunuz. Bu yardımı da müşteri hizmetlerinin çalıştığı canlı destek hattından sağlıyorsunuz. Size olabilecek en iyi çözümlerle geldiklerinden, bilmediklerinizi en doğru şekilde anlatacaklarından emin olabilirsiniz. Diğer yandan kazandığınız paralar konusunda da herhangi bir sıkıntınız olmuyor. Paralarınızı site hiçbir komisyon kesmediğinden olduğu gibi hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Diğer yandan kazandığınız para ile oyuna devam etme şansınız da var ama isterseniz, para çekme seçeneğinden de yararlanabiliyorsunuz. Buradaki tek engel de alt ve üst limitlere uyum sağlamak ile ilgili oluyor. 

Fashionbet kredi kartı kullanımınıza da banka hesaplarınızda da size limit durumunu yansıtıyor. Ama farklı olan şey limitlerin değişken olması ile ilgili. Kullandığınız kartın banka mı yoksa kredi mi olması bir etken. Hatta hangi bankayı kullanıyor olduğunuzda bir etken. Buna ek olarak Fashionbet’de bulunan elbette başka seçeneklere de göz atma ihtimaliniz mümkün.